Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: EU regulation 1781

EU regulation 1781 16 okt 2013 10:24 #1

Bij een SCT test van een SCT transactie krijg ik onderstaande melding. Wat mis ik in de SCT transactie die aan de bank aanbied voor test.

Under current EU regulation 1781, full and meaningful ordering party name and address details are required for all transactions originating from
accounts held with EMEA banks.
The administrator has disabled public write access.

EU regulation 1781 16 okt 2013 19:46 #2

De betreffende EU regulation gaat over het meegeven van de gegevens van de betaler in betalingstransacties met het doel om witwassen en terrorisme financiering te voorkomen. Als het een SEPA CT transactie betreft (transactie binnen EU) moet alleen het rekeningnummer van de betaler en zijn naam worden meegegeven in de transactie. De adresgegevens zijn dan niet verplicht. Bevatte de SCT transactie de naam van de betaler (Debtor Name)?
The administrator has disabled public write access.

EU regulation 1781 17 okt 2013 08:08 #3

Ja beide zijn in de transactie aanwezig. Zal met de bank contact opnemen. Dank voor antwoord.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.323 seconds
Powered by Kunena Forum

Enigma Consulting